Beyaz Eşya Servisi

DİKKAT ÖNEMLİDİR…..

Cihazınızın güvenliği ve uzun ömürlü olması açısından yetkili olmayan özel kişileri aramamanızı önemle hatırlatırız.

Bakım dahil her türlü talep ve sorularınız için
0232 339 97 99 çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Hızlı Servis Çağır : 0507 707 04 34

İzmir Merkez Teknik Servis

Beyaz Eşya Servisi

Hızlı Servis Çağır : 0507 707 04 34

Engin tecrübesi ile Bornova merkez olmak üzere tüm İzmir’e hizmet taşıyan  Servisimiz, geniş araç filosu ve alanında uzman çalışanlarıyla her türlü ihtiyacınız için en etkili çözümleri ağanıza getiriyor!

Beyaz eşya ve alanında sektöründe öncü sayılabilecek birikime sahip olan Servisimiz, her marka ve her türlü cihazın tamir, bakım, montaj ve kurulum gereksinimlerini giderirken, tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecek yeterlilikte olan yedek parça deposu ile taleplerinizi en kısa sürede karşılayıp, en hızlı teslimat keyfini yaşatıyor.

En iyi hizmeti en kısa zamanda ve kaliteden taviz vermeksizin sunmayı misyon edindiğini her fırsatta dile getiren Servisimiz, alanında hizmet veren en donanımlı firma olma iddiasında.

Yenilikleri takip eden ve sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek, verdiği hizmette teknolojinin son imkanlarını kullanan firmamız, beklentiniz olan her şeyi sizlere sunmanın gururunu yaşıyor.

 

Güleryüzlü personellerimiz uygun fiyatlarımız ve geniş araç filomuzla 7/24 çalışmaktayız.

Hizmetlerimizden Bazıları:

Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Aspiratör
Ankastre

izmir-beyaz-esya-servis

Servisimiz Profesyonel hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgi edinmek için 0232 339 97 99 ve 0507 707 04 34 numaralı çağrı merkezi telefonlarımızdan bizleri arayabilir ya da talep formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.

izmir merkez teknik servis

izmir merkez teknik servisi

Vestel - Altus - Regal - Electrolux - Aeg - Profilo - Bosch - Mitsubishi - Arçelik - Siemens - Miele - Samsung - Lg - Vrf